Jsme projekční firma, která je na trhu od roku 2000, a nabízíme kompletní servis jako jsou architektonické studie, 3D vizualizace, projektové dokumentace nebo energetické hospodářství.

Zpracováváme atypické projekty rodinných domů, které vycházejí z individuálních požadavků zákazníků, projekty administrativních budov, budov občanské vybavenosti a menší průmyslové stavby. Jsme zaměřeni i na projekty rekonstrukcí domů jako jsou půdní vestavby, přístavby, nástavby, přístřešky nebo zimní zahrady. Ke stávájícím stavbám bez dokumentace provádíme pasporty staveb, specializujeme se na nízkoenergetické a pasívní domy. K našim projektům dodáváme kompletní řešení vnitřních instalací s ohledem na nízkoenergetický standard. Projekty jsou zaměřený na ekonomiku výstavby a budoucího provozu. Součástí projektů je i průkaz energetické náročnosti budovy, kompletní projednání a dozor nebo vedení stavby.

Firma působí především v lokalitě východních Čech - Hradec Králové, Pardubice, Týniště nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Nové Město, Dobruška a Náchod.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
ABC Studio s.r.o.
Jsme projekční firma která je na trhu od roku 2000. Od počátku jsme zaměření na projektování pozemních staveb včetně kompletního řešení vnitřních instalací se zaměření na nízkoenergetický standard, ekonomiku výstavby a budoucího provozu.
KONTAKTUJTE NÁS
Pro bližší informace nás prosím kontaktujte buď telefonicky nebo emailem.

Telefon: +420 603 496 394
Email: abc.studio@tiscali.cz
NABÍZENÉ SLUŽBY
Chcete zjistit co vše Vám můžeme nabídnout?

Přejděte na stránku Služby.